+420 604 820 423

Mr.Bean show

COUNTRY: Itálie
HUDEBNÍ STYL: Comedy

Kdo by neznal světově známého Mr.Beana, kterého ztvárnil herec Rowan Arkinson. Máme pro Vás nejlepšího protagonistu této postavy na světě, kterého již přes 20.let představuje italský komik, klaun a herec Arnaldo Mangini. 

Zažijite večer plný originální zábavy a smíchu s Mr.Bean Show. Na požádání klienta můžeme kromě prezence na akci a vystoupení zajistit Mr.Bean striptýz, vždy se skvělými ohlasy. Vaší klienti se mohou s Mr.Beanem fotit, bavit, tancovat a užít si ten nejlepší večírek, který zažili. 

Na jaký druh akcí lze Arnalda "Mr.Bean dvojníka" Manginiho zažradit? 

Ples, Městské slavnosti, Vinobraní, Dětské dny, TV, Firemní eventy, Svatby, Módní přehlídky, VIP eventy, Narozeninové párty, Zábavné parky, Divadla, Kulturní domy, Modeling, Obchodní centra, Hotely, Aqua park a mnoho dalších událostí, kde by jste rádi zažili zábavu a smích. 

Reference: 

Show Mr.Bean Double naprosto předčilo naše očekávání. Jsme rádi, že jsme měli možnost návštěvníkům našich obchodních center nabídnout tuto akci, která ve spojení s další aktivitou bylo naprosto jedinečné a originální. Návštěvníci si jeho vystoupení i jeho samotného užili, někteří se od něj nehnuli téměř hodinu. Bylo velmi náročné zajistit jeho přesun z místa na místo. Určitě uvažujeme o dalším zařazení jeho show do našich akcí pro návštěvíky center. 

Spolupráce s agenturou Urbano production s.r.o. byla profesionální. Jistě bude pokračovat. 

Renata Nejtková (Mall marketing manager)

Na Mr.Bean Double show máme jen ty nejlepší ohlasy. Lidé psali, jak se jim to moc líbilo. Velice si vystoupení pochvalovali i zaměstnanci TV Nova. Jsou rádi, že mají fotku a podobně. Ještě jednou díky a více takových hostů do Snídaně!

Martin Novotný (Vedoucí redakce ranního vysílání TV Nova)

BOOKING

VIDEO

×

Přihlašte se k odběru newsletteru