+420 604 820 423

To tu ještě nebylo!

Nový světový koncept Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION přiveze do O2 areny hvězdy z přelomu tisíciletí! Hudební kompilace toho nejlepšího z milénia nabídne čtyřhodinovou explozi hudby, zábavy a tanečních vzpomínek.

Kontinuální show, která se představí poprvé hned v největší domácí koncertní hale, opět posune hranice. Zažijete LIVE SHOW s exkluzivním obsazením ve společnosti oblíbených moderátorů. Buďte v sobotu 25.11. 2023 rozhodně u toho!

Více než desítku jmen postupně odhalujeme ve vysílání rádia Kiss!

Předprodej vstupenek startuje přesně rok dopředu 25.11. 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací naleznete na www.2000millennium.com

Millennium PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Jako bookingová agentura, která zastupuje převážně umělce z 90.let jsme zajistili Krále diskoték Dj Boba na největší 90's festival ve střední evropě a tím je Dj Bobo. Jeho show je složená z největších hitů, které si pamatujeme všichni. Kdo by neznal "Everybody" nebo "Somebody Dance With Me". 

Dj, rapper, producent a hlavně showman Dj Bobo je záruka skvělého eventu. 

Pokud si chcete zakoupit vstupenky na 90s Explosion Praha, zde je odkaz: www.90sexplosion.com

Pokud máte zájem o zajištění Dj Boba na vaší privátní akci, ozvěte se nám a rádi vám pomůžeme. 

Jedna z nejznámějších kapel 90.let Twenty 4 Seven se stali ambasadory největšího festivalu ve střední evropě a tím je 90s Explosion

Tato kapela má pořád co dát a při každém vystoupení to potvrzuje. Hity jako "Slave to the music, Is it love, Take me away" s námi budou navždy. Skvělý výběr kapely na firemní či prezentační večírek, vánoční párty a jiné.

Pro booking (zajištění) kapely Twenty 4 Seven: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

To nejlepší z devadesátek v jeden den den na jednom pódiu v kontinuální show! 90's hvězdy doveze v květnu 2019 do Prahy festival 90s Explosion. V roce 2018 bylo VYPRODÁNO! Přes 17.500 návštěvníků tancovalo na unikátní show 90s Explosion. Událost, na kterou nezapomenete. Největší 90s festival ve střední Evropě v pátek 25.5. 2019 na Výstavišti Holešovice a v sobotu 31.5.2018 na stadionu Za Lužánkami. 

A kdo na tomto festivale letos vystoupí? V Praze to bude Lou Bega, Jenny z Ace of Base, Mr.President, Masterboy, Loona, East 17, Twenty 4 Seven a další. Brno přinese 2 Unlimited, Vengaboys, Dr.Alban, Haddaway, Culture Beat, Captain Jack, 2 Brothers on the 4th Floor a další...

Máte se na co těšit. Neváhejte s nákupem vstupenek, protože tento druh akce se koná jednou za život: www.90sexplosion.com

Booking umělců na tuto akci zajišťuje společnost www.urbano.cz 

247 uvod web

Máte chuť pracovat v eventové oblasti, jste skvělý obchodní a dokážete najít příležitosti k uplatnění umělců, které máme v portfoliu. Tato práce je skvělá příležitost i jako přivýdělek ke stávající práci, protože podle vašich schopností nezabere tolik času. 

Práce na dohodu nebo ŽL. Čas si můžete určit sami v návaznosti na vaší produktivitu. 

Získáte zajímavé finanční hodnocení a práci s porfoliem umělců, kteří jsou světového charakteru. 

Pokud vás tato práce obchodníka zaujala, zašlete nám váš motivační e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Uplatnění umělců? Plesy, městské slavnosti, narozeninové párty, svatby, firemní a korporátní akce, road show, divadla, kulturní centra, obchodní centra a mnoho dalších. To jsou klienti, kteří mají zájem o naše služby a je jich mnohem více a proto hledáme šikovného obchodníka, který se chytne příležitosti. 

Jaké portfolio umělců máme? Nejlepší představitel Mr.Bean postavy na světě Arnaldo Mangini, Lou Bega - Mambo král, Twetny 4 Seven, Haddaway, Ice MC, Loona, světové djky a mnoho dalších umělců světového formátu. Pracujeme jen s těmi nejlepšími, aby naši klienti dostali tu nejvyšší kvalitu. 

 

Těšíme se na vás.  

Michal Slončík 

CEO Urbano - artist booking since 2001

 

Slavný Italský komik Arnaldo Mangini, který se podobá světově známé postavě Mr.Beana se stává populárním také u nás a zájem o něj je veliký. Při odvysílání videa na radiu Evropa2 jej vidělo za 4 hodiny přes 42 tisíc lidí a stalo se tak nejsledovanějším videem. Arnaldo a jeho vtipky, jsou jedinečné, orginální a humor v jeho podání je nepopsatelný. Nic takové nikde jinde nezažijete. Arnaldo Mangini je také tik tok celebrita a na kanále youtube má přes 4 miliony sledujících. 

Pokud hledáte umělce na vaší firemní, vánoční akci, pleas, městskou slavnost, vinobranní, festival na který chcete přinést humor, pak je Arnaldo vaše jedinečná volba. Zájem o něj je obrovský a proto doporučujeme si zajistit termín právě dnes. 

U nás největší značka prezentující 90.léta právě zahajuje svou club tour! 90's Explosion je značka konceptu, která prezentuje kvalitu, zahraniční umělce, branding v podobě triček, CD, samolepek a dalších podpurných věcí, které k této muzice patří. Prvni zastávkou je Fénix Retro Club na kterém také vystoupí MC Erik feat. Ivana společně s oficiálním moderátorem GoGo. Večer plný známých hitů jako jsou Summer night, Anjel, Keď pride láska, Do it a další, můžete zažít již 4.března. 

90s explosion

Rádi by jste měli 90's Explosion ve vašem klubu? 

Co od nás dostanete? 

- 90's Explosion branding

- připravenou grafiku

- samolepky 90's Explosion

- 5 ks triček

- 100 ks CD kompilace (originál limitovaná edice)

 

Napište si o více informací. Cenou je tento koncept fantastický i pro menší podniky. 

Jedna z nejlepších humorných programových částí Mr.Bean double show zavítá do Opavy a Ostravy. Jedinečný humor Mr.Beana můžete zažít díky umělci, který sklízí úspěchy po celém světě a tím je Arnaldo Mangini. Rádi by jste si jej objednali na svou akci, VIP event? Garantujeme Vám, že další program již není potřeba. Jak taková show probíhá? Obsahuje 2-3 hod. prezenci Mr.Beana na akci včetně 15 min. vystoupení na pódiu. 

Snímek obrazovky 2017 02 16 v 9.45.31

Urbano - artist booking since 2001 / pomáháme klietům se zahraničními umělci na jejich eventy. 

Kdo je hlavní a zásadní pro eventy a jejich správnou prezentaci? Hlavní část, která dokáže zvednout sál ze židlí a nebo naopak pokazit celý event i přesto, že máte drahé kapely a honosné jídlo je MODERÁTOR. Člověk, který vaše hosty informuje o průběhu akce, vtipkuje s hosty, vytváří pohodovou a uvolněnou náladu, prezentuje vaše partnery, je tváří vaší akce. Dámy a pánové, dovolte mi říci, že kvalitní moderátor je tváří eventu a v mnohém je zodpovědný za úspěch akce.

Číst dál...

Legendární italský zpěvák Francesco Napoli je velice žádaným umělcem. Tento temperamentní zpěvák plný energie a hlavně celosvětových hitů na které se dodnes tancuje je k dispozici na různé druhy akcí. 

Rádi by jste měli Francesca Napoli na vaší příští Oldies, Retro či Italian party? Kdo by neznal hit "Balla Balla", kterých prodalo přes 12 milionu singlů po celém světě ve 44 zemích včetně České republiky a Slovenska a další velké hity jako jsou "Lady Fantasy, Balla Balla II, Marina Marina", které jsou zárukou skvělé zábavy. 

Číst dál...

Původní člen Fab Morvan & originální hlas John Davis se spojili a vytvořili tak projekt FACE MEETS VOICE - MILLI VANILLI EXPERIENCE ve kterém můžete slyšet největší hity této kapely naživo. Milli Vanilli ve své době prodali více než 1 mil. singlů a jako jedna z kapel musela vracet cenu GRAMMY. 

Dnes jsou však zpět a v plné síle zazpívat největší hity z 80.let a nové skladby, které nově produkují. Pokud by jste rádi svým návštěvníkům přivezli hity jako jsou "Girl you know is true, Girl You Know It’s True, Baby Don’t Forget My Number, Blame it on the Rain, Girl I’m Gonna Miss You", tak jsme vám k dispozici. 

 

K dispozici na festivaly, halové akce, privátní a VIP akce, kluby, diskotéky a další.

Booking: ZDE

2 Unlimited, v ještě lepší formě než předtím!

Jak pro kluby, tak i pro hudební projekty je občas inovace velmi prospěšná. V tomto případě, přinesla do  světového projektu z 90.let 2 Unlimited opravdu čerstvý vánek a velký příval energie.  Do projektu vstoupila na základě pečlivého výběru původního člena Raye a jeho managementu nová zpěvačka KIM, která nahradila Anitu. 

Číst dál...

Komik, herec a malíř v jednom to je Arnaldo Mangini alias Mr.Bean. Vtípky všeho druhu na skladě i v saku. Plný kufr rekvizit, dělá jeho show napínavou a jedinečnou, do toho nějaká ta vtipná větička "Uvidíme se včera" a je o zábavu postaráno. 

Jeho show je známá po celém světě, dokonce vystupuje po boku Dream Boys, což jsou sexy Italové, kteří ukazují úplně vše. Mr.Bean má zde svůj druh stryptízu na který rozhodně nezapomenete. Z dobu své kariéry se představil také v reklamě na telefonickou společnost a získal nabídku na další porkačování filmu Mr.Bean, která se nakonec z finančních důvodů nekonala. 

Víte, že 1 minuta smíchu Vám prodlouží život o jeden den? Na kolika firemních akcích jste již skoro zaspali nebo jste odešli domů a řekli si, tak a další firemka je za mnou. To se však může změnit pokud si vyberete správného umělce pro zábavu a mohu vám potvrdit, že nic dalšího, kromě kvalitního dje už nebudete potřebovat, pak už se stačí jen smát :)

BOOKING: http://urbano.cz/cs/umelci/212-mr-bean-double-2

Je to jednoduché. K tomu, aby byl klub či diskotéka úspěšná nestačí pouze kvalitní program, ale hlavně kvalitní a systematický marketing a promotion. Ptáte se proč? Pokud o klubu nikdo nebude vědět, pokud od něj nebudou lidé očekávat to nejlepší, pokud se nebude dostatečně a kvalitně prezentovat, tak to prostě nepůjde. 

Uvedeme si základní kategorie event marketingu.

1) Facebook

Dnešní populace lidí, kteří hledají zábavu je samozřejmě na sociálních sítích, jelikož je to pro ně ten nejrychlejší způsob komunikace. Takže, pokud nejste na facebooku, tak jako kdyby jste nebyli. To samozřejmě nestačí, důležitá je samotná komunikace a prezentace na této síti i to může velice ovlivnit vaší návštěvnost podniku. 

Ptáte se, jak může ovlivnit chod vašeho podniku to, že vaše facebook stránka pořádně nefunguje? Ano, může, jelikož lidé chtějí mít informace o tom co plánujete, co budete dělat za akci, jakou hvězdu či umělce přivezete, jak vypadala akce, která již proběhla atd. a to co nejdříve. Říkáte si, facebook mi dělá syn a nebo známý, je tam stejně pořád :-) To je fajn, ale chatovat s přáteli je něco jiného než cílený event marketing, který má vést k vašemu zisku a budování jména. 

2) Webová stránka
Ptáte se ,na co nám je webová stránka, když už máme facebook? Dobrá otázka, ale nezapomeňte, že nejste otevření pouze na jeden týden a pokud chcete vypadat důvěryhodně, tak je web stále vaší největší vizitkou, ještě předtím, než k vám lidé zavítají. Již několikrát se stalo, že facebook vypadl a v tu chvíli vaší návštěvníci nebudou vědět zdali ještě existujete. Další důvod je, že působíte věrohodně pro partnery (média, dodavatelé nápojů), umělce a kapely, které zvete a váš celkový image je tak na profesionální úrovni. 

3) Grafika
Pokud máte krásný, kvalitní podnik a váš web a facebook vypadájí jako časopis sluníčko, tak to taky není způsob, jak se prezentovat. V dnešní době, kdy na nás působí mnoho různých reklam z každé strany, musíte vyniknout, ale né tím, že vaše grafika bude vypadat jako by jí dělalo dítě v programu malování :-)

Grafika je vaší tváří na které by se nemělo šetřit. Je potřeba si uvědomit, co váš návštěvník vidí, ještě předtím než se k vám vydá, co jej má nalákat, navnadit, proč by měl zavolat kamarády a sejít se právě u vás. 

Pokud máte skvělou, chytlavou grafiku, tak vám opět nestačí pouze facebook a web k tomu, aby to vše fungovalo, je potřeba koordinovat online marketing (facebook, webové stránky, internet) a offline marketing (letáky, plakáty a další viditelné plochy), ale k ofline marketingu příště. 

Toto jsou tři hlavní faktory a je jich mnohem více proč spousta podniků neuspěje a nebo, né tak jak by chtěli. Pokud jste došli až sem, je vidět, že to se svým podnikem myslíte vážně. 

 

Pokud by jste rádi získali pomoc s marketingem a promotion, pro váš podnik, obraťte se na nás. Event marketing děláme pro několik institucí a věnujeme se mu s individuální péči již nějakou dobu. Pomůžeme i vám s budováním vaší značky.


Autor: Michal Slončík

Novinky

Nejčtenější